Grain Products and Mixed Fodder’s

ISSN-print: 2313-478X
ISSN-online: 2411-3921
ISO: 26324-2012

Індексування

Ulrich's Periodicals Directory (З 8 вересня 2015)

Ulrich's Periodicals Directory - передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всьому тематичними напрямками.

WorldCat

WorldCat - найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всі види творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.

Bielefeld Academic Search Engine (З 9 листопада 2015)

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських учених.

Directory of Open Access Journals (З 5 грудня 2016)

Directory of Open Access Journals (DOAJ) — міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу. Містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів. Каталог прагне охопити усі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню та популяризації руху Відкритого доступу.

EBSCOhost

EBSCOhost агрегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг.

DORA

Ми раді випустити нові значки для фізичних осіб та організацій, які підписали декларацію. Значки демонструють підтримку DORA, підвищують обізнаність про оцінку досліджень і стають початком розмови з окремими особами або організаціями, які ще не чули про DORA.

Журнал індексується в Index Copernicus International

Index Copernicus International є міжнародною, що спеціалізованою платформою для просування наукових досягнень, а також підтримки національного та міжнародного співробітництва між вченими, видавцями наукових журналів і науковими організаціями". ICV 2014: 62.51, ICV 2015: 64.88

Google Scholar

Google Scholar - є вільнодоступним веб-пошукачем, який індексує повнотекстові роботи або метаданні наукової літератури через масив видавничих форматів та напрямків. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн журналів Європи та найбільших наукових видавництв Америки, плюс наукові книги й інші не рецензованих журналах.

ResearchBib (З березня 2015)

ResearchBib - безкоштовна академічна база даних, яка індексує і забезпечує відкритий доступ до рецензуємих журналів, повнотекстових статей, наукових конференцій і позиціях.

CABI (З 01 жовтня 2017)

Міжнародний центр сільського господарства та біологічних наук (CABI, інколи також називається CAB International) є неприбутковою міжурядовою організацією з розвитку та інформації, яка базується у Великобританії. Вона зосереджена насамперед на сільськогосподарських та екологічних проблемах у країнах, що розвиваються.